• MILITARY DAY

  • Další exkluzivní aktivita nabízející opravdu nevšední a ojedinělé zážitky!

  • Akci realizujeme v atraktivním prostředí uzavřeného vojenském prostoru, jehož část byla armádou ČR uvolněna pro komerční aktivity. • V rámci této akce vstoupíte na rozlehlé území, které je po desetiletí neobydlené a jeho prostor byl využíván k simulaci bojových akcí.

  • Stále platný statut tohoto území nám ve spolupráci s příslušnými orgány státní správy umožňuje v rámci akce nabídnou přímý osobní kontakt s vojenskou bojovou technikou. Nebudete se pouze dívat na předvádění úchvatných výkonů nebo simulaci vojenských operací, ale sami usednete do nejrůznějších typů vojenské techniky včetně vrtulníku MI 8, který při každém startu vezme na svou palubu až 24 pasažérů!

  • Pro realizaci nabízíme širokou škálu vojenských vozidel od lehkých terénních automobilů až po obrněné pásové i kolové transportéry nebo tank! Naplno vyzkoušíte i další terénní speciály jako jsou čtyřkolky nebo terénní buggy.

  • NABÍZÍME DVĚ ZÁKLADNÍ VARIANTY MILITARY DAY:

  • První z nich umožňuje účast velkého množství osob (až 300 účastníků). Ti jsou rozděleni do družstev a cyklicky se střídají na stanovištích, kde mají během určeného časového limitu možnost vyzkoušet příslušnou aktivitu - jízdu tankem nebo BéVéPéčkem, čtyřkolky na trati upravené v místech bývalého dopadiště cvičné munice, připomínající saharské duny nebo střelbu z malorážních ručních zbraní. Naprosto exkluzivní aktivitou je let vrtulníkem nad územím vojenského prostoru a nejbližším okolím. Tuto variantu doplňujeme nabídkou dalších disciplin, které souvisí s vojenskou taktikou a metodikou: ZORB, Aerotrim, Paintball, lanové překážkové dráhy, terénní lanovka, lanový traverz mezi budovami, slaňování z budov a jejich zdolávání ve stylu speciálních komand apod.

  • Druhá varianta je podstatně atraktivnější, ale počet osob je při její realizaci omezen na maximum 30 účastníků. Je koncipována jako kontinuální střetnutí týmů, které proti sobě vedou po celou dobu akce nesmiřitelný boj a jsou navíc úkolovány plněním nejrůznějších misí. K tomu využívají painballové zbraně a připravenou vojenskou techniku.Podrobnosti této varianty konzultujeme se zájemci individuálně a organizaci hry plně přizpůsobujeme jejich požadavkům.

  • Jako v případě ADVENTURE DAY, platí i v tomto areálu obtížná dostupnost „běžných civilizačních struktur“ a proto zde v případě zájmu zajišťujeme kompletní cateringové služby a hygienické zázemí přímo v areálu. Podmínkou je také přítomnost námi zajištěné lékařské služby. Použití vojenské techniky sice zvyšuje finanční náročnost akce, ovšem její vyloučení snižuje podstatně atraktivnost. I tuto variantu pro Vás v případě zájmu zrealizujeme.th_MD_01 MD2 MD03 MD04 MD05 MD06